“Kogel Mogel 3” już dostępny w telewizji internetowej!

Telewizja internetowa stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnej telewizji. To odmiana telewizji, która występuje poza zwyczajowymi kanałami dystrybucji, czyli telewizją naziemną, kablową i satelitarną. TV online wykorzystuje do działania mechanizmy, które są dostępne w internecie, a zalety korzystania z niej są naprawdę liczne! Wykupując odpowiedni pakiet można mieć nawet nieograniczony dostęp do wszystkich filmów i seriali z bazy. To prawdziwa gratka dla każdego kinomaniaka!

telewizor photo

“Kogel Mogel 3” – o czym opowiada film?

“Kogel Mogel” – film uznawany w tej chwili za prawdziwą klasykę – pojawił się w roku 1988. Rok później widzowie mogli już obejrzeć “Galimatias, czyli Kogel Mogel II”. Trzecia część serii – “Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” trafiła do kin 25 stycznia 2019 roku. Widzowie dość długo musieli więc czekać na dalsze przygody głównej bohaterki, Kasi oraz państwa Wolańskich. Akcja filmu kręci się wokół kolejnych przygód Kasi, która jest po rozwodzie i walczy z niechcianym zalotnikiem – Staszkiem Kolasą. Do Polski, po 10 latach spędzonych z ojcem w Holandii, wraca jej syn. Wkrótce poznaje on córkę państwa Wolańskich i spotkanie to będzie miało dla wszystkich zaskakujące skutki. “Kogel Mogel 3” to polska komedia w reżyserii Kordiana Piwowarskiego, na podstawie scenariusza napisanego przez Ilonę Łepkowską. 

Gdzie oglądać online film “Kogel Mogel 3”?

“Kogel Mogel 3” – film, na który wielu fanów czekało – miał swoją premierę na początku 2019 roku. Nie wszyscy jednak mieli możliwość obejrzenia go w kinach. Część bardzo chciałaby poznać już dalsze losy swoich ulubionych bohaterów – jest na to w tej chwili szansa, ponieważ film dostępny jest online, w telewizji internetowej. TV internetowa to taki rodzaj telewizji, który umożliwia oglądanie wybranych programów zawsze wówczas, gdy ma się na to chwilę i ochotę. Nie trzeba już czekać na emisję w tradycyjnej telewizji. Nie trzeba też zasiadać przed dużym ekranem w swoim salonie czy sypialni. Można to zrobić, jednak równie dobrze można obejrzeć wybrany film na ekranie smartfona czy na tablecie – i to nawet w drodze do pracy, czy też czekając na coś w długiej kolejce! Istnieją różne serwisy tego typu, które czasem umożliwiają oglądanie pewnych filmów i seriali za darmo, a czasem wszystko jest płatne. W tym drugim przypadku warto wykupić sobie dostęp – tym bardziej, że do wyboru są zazwyczaj różne pakiety, więc można je dostosować do swoich możliwości finansowych. Częściej zdarza się, że pewne filmy są dostępne dla wszystkich, a za możliwość obejrzenia innych trzeba zapłacić. Jest to jednak szansa, by je oglądnąć przed innymi, nie czekając na emisję w tradycyjnej telewizji, co może naprawdę długo trwać. Jednym z takich serwisów jest Ipla.tv – telewizja internetowa, na której można znaleźć również film “Kogel Mogel 3”.