Producent kopert

Rozwiązania dla każdej koperty

Nasza firma projektuje, wytwarza oraz zadrukowuje wybrane koperty i torebki, nawet te, których wyprodukowania nie podejmują się inni producenci. I również te, które jak dotąd nigdy jeszcze nie zostały wyprodukowane. Papier, druk, różne metody składania oraz okienka to elementy, dzięki którym możemy rozbudzić wyobraźnię. Każda koperta jest urzeczywistnieniem pewnej idei.

Standardowe koperty

Producent kopert Dostępne w przeciągu 24 godzin

100 milionów kopert, w 300 modelach gotowych do zadrukowania przy pomocy szerokiej gamy specjalistycznych maszyn do przedrukowywania gotowych kopert. To skuteczne rozwiązanie, które jest zawsze w zasięgu ręki, by móc natychmiast odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów.

powrót na początek strony

Kompleksowe rozwiązania dla kopert

Producent kopert Z okienkiem albo bez. W szczególności do automatycznego pakowania. Bezpieczne torby. Wykonane z papieru Kraft - z siatką albo bez siatki. Specjalne torebki do radiografii. Torebki przeznaczone do korespondencji wewnętrznej. Torebki bąbelkowe stworzone specjalnie dla delikatnych przesyłek... oraz wiele, wiele innych.

powrót na początek strony

Koperty przeznaczone do marketingu bezpośredniego

Producent kopert Koperty przeznaczone do przesyłek, z jednym albo kilkoma okienkami. Koperty ogromnego formatu z paskami czy bocznymi otworami, z talonami, bangtailem albo paskami, które można wydrzeć na wzór zamka błyskawicznego. Koperty z dodatkową kieszenią, schowkiem, z niespodzianką.

powrót na początek strony

Koperty specjalne szyte na miarę

Producent kopert Koperty oraz torby przeznaczone do laboratoriów fotograficznych. Koperty na bilety podróżnicze czy karty pokładowe. Kieszenie przeznaczone do wysyłki publikacji. Torebki papierowe, w których można umieścić wysokojakościowe tekstylia. Torebki posiadające wstawki. Niewielkie koperty idealne do dostarczania specjalnych produktów.

powrót na początek strony

Koperty specjalne przeznaczone do automatycznego pakowania

Koperty poddawane próbom mechanicznego pakowania.

Właściwe wyprodukowanie kopert to także poddanie ich najbardziej wymagającym kontrolom jakości: proces automatycznego napełniania testuje każdą z kopert po kolei, jedną za drugą, bezlitośnie.

Jakość oraz powtarzalność procesu produkcji to warunki niezbędne, by uchronić się przed zatrzymaniem napełniania, stratami czasu czy zniszczeniem dokumentów - te nie zawsze szybko i w prosty sposób można wymienić na nowe.

Stanowi to dowód, iż wytwarzanie kopert to coś więcej niż tylko składanie zadrukowanego papieru.

Producent kopert

Nasza firma proponuje rozwiązania dla poszczególnych typów kopert, które mają na celu uzyskanie lepszego automatycznego pakowania - zależnie od marki oraz modelu automatycznej pakowarki.

powrót na początek strony
Zobacz jak do nas dojechać:
Producent kopert Zobacz jak do nas dojechać
- Mapa Google
Najważniejsze dane:

TOMPLA KOPERTY SP z.o.o.
ul. Spichrzowa 15
62-200 Gniezno

NIP: 522-23-78-316

Nr wpisu do KRS 0000080560
Sąd Rejonowy Poznań -
Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
Wysokość kapitału zakładowego:
12 112 500 PLN

Sekretariat:
tel.: 61 425 36 36
fax: 61 425 22 66 / 61 425 25 66
sekretariat@tomplakoperty.com

© 2011 Tompla  |  Tematycznie: Koperty niestandardowe Koperty na zamówienie