Producent kopert

Koperty specjalne

Projektujemy oraz produkujemy koperty w dowolnych wzorach i rozmiarach, nawet te, których wyprodukowania nie podjęli się inni producenci, takie których nikt dotąd nie wyprodukował. Papier, druk, różne metody składania oraz okienka to materiał, dzięki któremu możemy dać się ponieść wyobraźni.

Papier offsetowy, powlekany, makulaturowy, z certyfikatem FSC
Każdy rodzaj papieru niesie za sobą pewną informację. Każda informacja powinna zostać umieszczona na właściwym papierze, który zostanie zadrukowany, poskładany, zaklejony, przeniesiony, doręczony do adresata i oczywiście... otwarty.
Tompla do produkcji kopert wykorzystuje papier o szczególnym charakterze: odporności, transparentności, porowatości oraz białości - odpowiednio do ich przeznaczenia.
W odpowiedzi na oczekiwania Naszych Klientów, zdecydowaliśmy się na uzyskanie certyfikatu FSC, który gwarantuje, że koperty i torebki Tompli produkowane są z najwyższej jakości papieru, pochodzącego tylko z legalnych źródeł.

Zaklejanie oraz otwieranie kopert
Zaklejanie na mokro jest tradycyjnym zaklejaniem, które jest najodpowiedniejsze w przypadku korespondencji przeznaczonej do pakowania automatycznego.

Klejenie samoklejące jest wygodnym oraz popularnym rozwiązaniem. Jednak charakteryzuje je mniejsza trwałość oraz ograniczona podatność na zadrukowanie.

Klejenie samoklejące z paskiem (HK) jest dziś często stosowane, z uwagi na wygodę użycia, wysoką jakość oraz znaczną trwałość.

Niektóre zaklejania służą do tego, aby wykryć, czy koperta nie została otwarta przez nieuprawnione do tego osoby. Dzięki zastosowaniu systemu "open plus" możemy łatwo sprawdzić, czy koperta została wcześniej otwarta.

Okno - środek ekspresji
Okno, okna, okienka na kopercie, prócz tego, że są użytecznym rozwiązaniem, stanowią również środek wyrazu. Przez proste okienko możemy zobaczyć dane adresata. Fantazyjne okienka pozwalają domyślić się zawartości przesyłki, zachęcają do otwarcia koperty. Stanowią silny środek odpowiedni dla marketingu bezpośredniego.
Okna mogą przybierać dowolne kształt. Ich ilość ogranicza jedynie rozmiar koperty.

Druk
Nadruk to przede wszystkim język, którym posługują się użytkownicy oraz klienci. To tekst, obraz, a także kolor. Pomyślmy choćby o kopercie przeznaczonej do celów marketingu bezpośredniego, czy nawet banku. 80% osób to wzrokowcy - decyzja o tym, jak potraktować przesyłkę, najczęściej zależna jest od nadruku.
Druk offsetowy, gwarantujący najwyższą jakość oraz dowolność kreacji, to proces poprzedzający produkcje koperty z arkuszy.
Druk fleksograficzny występuje w wysokowydajnych, automatycznych maszynach kopertowych, które wykorzystują farby wodne - nieszkodliwe dla środowiska naturalnego.

Poddruk
Druk, znajdujący się we wnętrzu koperty, używany jest w celu oddania nieprzezroczystości papieru oraz poufności zawartości koperty. Oprócz tego,, dzięki wprowadzeniu danych nadawcy, promuje jego tożsamość.

Zobacz jak do nas dojechać:
Producent kopert Zobacz jak do nas dojechać
- Mapa Google
Najważniejsze dane:

TOMPLA KOPERTY SP z.o.o.
ul. Spichrzowa 15
62-200 Gniezno

NIP: 522-23-78-316

Nr wpisu do KRS 0000080560
Sąd Rejonowy Poznań -
Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
Wysokość kapitału zakładowego:
12 112 500 PLN

Sekretariat:
tel.: 61 425 36 36
fax: 61 425 22 66 / 61 425 25 66
sekretariat@tomplakoperty.com

© 2011 Tompla  |  Tematycznie: Koperty trójwymiarowe rozszerzane Producent Kopert Trójwymiarowych