Serwis Polsat Box Go zamiast Ipla i Cyfrowego Polsatu Go

Oficjalnie wystartował nowy serwis PolsatBoxGo, który wchłonął znane nam dotychczas VOD Ipla oraz Cyfrowy Polsat Go. Wystarczy pobrać aplikację lub wejść na stronę polsatboxgo.pl.

Nowy serwis internetowy

To serwis dla każdego, kto ma dostęp do Internetu. Pakiety, które nie wymagają umowy abonenckiej, są ukłonem w kierunku tzw. mobilnego klienta, który chce mieć wybór, gdzie i kiedy będzie korzystał z telewizji internetowej. Z kolei dotychczasowi abonenci Cyfrowego Polsatu nie tylko nie stracą, ale zyskają nowe kanały i programy. Usługi wykupione przed wrześniem zachowały swoją ważność zgodnie z zawartą umową. Użytkownicy Ipli muszą pobrać jedynie aplikację PolsatBoxGo, aby Cyfrowy Polsat Go zaktualizował się automatycznie i nie wymagał naszej ingerencji.

Wszystko w jednym miejscu

VOD Ipla oferowała swoim widzom ponad 40 linearnych stacji telewizyjnych, bogatą bazę treści telewizyjnych licząca około 84 000 materiałów, 200 godzin transmisji wydarzeń sportowych, 150 tytułów seriali, filmy. Cyfrowy Polsat Go to z kolei tysiące programów na życzenie, możliwość oglądania ulubionych kanałów nawet na trzech urządzeniach mobilnych jednocześnie, możliwość pobrania treści i oglądać je w trybie offline, bajki dla dzieci, oraz biblioteka HBO. Od września dzięki harmonizacji serwisu i aplikacji Ipla oraz Cyfrowy Polsat Go wszystkie treści będą dostępne w jednym miejscu- Polsat Box Go.

Bogata oferta Polsat Box Go

Serwis Polsat Box Go zapewnia dostęp treści również w trybie online na wielu urządzeniach- smartfonie, laptopie, tablecie, komputerze czy telewizorze. To odbiorca decyduje o porze i miejscu korzystania z bogatej oferty, a jest w czym wybierać. Pakiety Polsat Box Go zapewniają bowiem tysiące godzin rozrywki dla całej rodziny. Nie trzeba być abonentem, ponieważ możemy wybrać interesujący nas pakiet, a z subskrypcji zrezygnować w dowolnym momencie.

PolsatBoxGo Premium- w promocyjnej cenie 30 zł do końca grudnia 2021, a w regularnej 40 zł to dostęp do 100 kanałów telewizyjnych, tysiące filmów i programów VOD, najlepsze seriale polskie w tym całe sezony, seriale zagraniczne, przedpremierowe odcinki seriali produkcji Polsatu dostępne tylko dla posiadaczy Polsat Box Go Premium

Polsat Box Go Sport- w promocyjnej cenie kosztuje 40 zł, a w regularnej cenie będzie 50 zł miesięcznie. Pakiet oferuje tysiące godzin wydarzeń sportowych, dostęp do kanałów TV, europejskich lig i Ligi Mistrzów UEFA

Polsat Box Go HBO- za 25 zł, a w nim kultowe kanały takich marek jak HBO, AXN, Cinemax.

Dla osób poza granicami Polski przygotowano specjalne pakiety Polonia i Fortuna 1 Liga.